Podzimní půjčka do 5000 Kč

pujcky dluznikum do 60 000 kč

Chci si půjčit

Naposledy požádal o půjčku: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 21:40 požádalo4000 Kč.

"Rychlost a žádné zbytečné papírování - to jsou věci, které lidé v nečekaných situacích nejvíce ocení. Online půjčka mi pomohla, když jsem to nejvíc potřeboval."

Hana, Břeclav

Půjčka bez ručitele

Online půjčku můžete získat i bez ručitele nebo založení nemovitosti.

Vysoká míra schválení

Online půjčky pomohli již mnoha lidem vyřešit jejich finanční problémy.

Jednoduché vybavení

Požádejte o půjčku jednoduše vyplněním přehledného formuláře.

1

Vyplňte nezávaznou žádost

Formulář Vás k ničemu nezavazuje. Díky němu zadáte všechny parametry požadované půjčky.

2

Ozve se Vám poskytovatel půjčky

Obchodní zástupce poskytovatele Vám pomůže s detaily a odpoví na případné otázky.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpisu smlouvy Vám budou peníze zaslány na účet.

Dnes požádalo již 124 klientů
Neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Hana, Břeclav
dnes o 21:50 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:33 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 21:16 požádalo1000 Kč

Hana, Břeclav
dnes o 20:59 požádalo1000 Kč

Poctivý dříč, který nevyžaduje extra péči a dokud se s ním něco nestane, nikdo mu nevěnuje pozornost.

Jedná se o roční procentuální sazbu nákladů, tedy souhrn všech nákladů (úroků, poplatků apod.), které za rok se splácením půjčky zaplatíte navíc.To vše s jistotou, že zjistíte potřebné informace na jednom místě, čímž si ušetříte mnoho času a pochopitelně také mnoho starostí.

Stanování v kempech, bivakování, spaní a táboření na divoko patří k oblíbeným letním činnostem spousty Čechů.

 • Licencovaní poskytovatelé půjček takovému žadateli nikdy peníze neposkytnou (pod hrozbou přísných trestů).
 • Zjistil jsem, že bych měl onen příjem zdanit.
 • Důležité ale je, že tato možnost musí být zakotvena přímo v úvěrové smlouvě – jedná se o nadstandardní službu, kterou Home Credit umožňuje jen tehdy, když si o ni klient před podpisem smlouvy požádá.
 • „Není překvapivé, že lidé daleko méně porovnávají ceny například u hraček nebo u oblečení.
 • Výzkum Air Bank realizovaný agenturou STEM/MARK se uskutečnil v lednu 2018 formou online dotazování na reprezentativním vzorku 506 respondentů ve věku 18 až 65 let.


Podstatné je to, na co si….

Využijte nezávislou cenovou kalkulačku a sledujte náš blog, kde brzy srovnáme fixované tarify elektrické energie a přidáme další tipy pro rok 2022.

A protože Ferratum Bank účtuje úroky u své půjčky denně, mohou při čerpání všech 80 000 Kč dosahovat až 4 500 Kč / měsíc (nezahrnují jistinu!, ta se splácí zvlášť).

Pokud je průměr z těchto příjmů nižší než 2,7násobek životního minima vaší rodiny, máte na porodné nárok.


Mnoho hráčů tak hledá informace, kdy se opět otevřou také casina a herny.

Náš software provede u havarijního pojištění srovnání podle vámi zadaných požadavků a vyjedou pouze nabídky šité vám na míru.

Nevíte si rady s nastavováním sázek a výherních linií u online hracích automatů? Poradíme vám.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 195 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 30.11.2021 v 11 hodin 07 minut.

Čím nižší je tato hodnota, tím lépe – jsou omezeny časté starty kotle, čímž se prodlužuje životnost zařízení a snižuje spotřeba.”.

Zapomínat nelze také na rizika spojená s tím, že musí přispívat do speciálního fondu, což vyjde podstatně více, než když bude pojištění odpovědnosti z provozu vozidla sjednáno.

Nezaměnitelné atmosféra, jednoduchost, návratnost 95% a možnost vyhrát až 500 tisíc korun na jeden spin. To vše předurčuje automat Stars být mezi hráči stále velmi vyhledávaným.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 195 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 30.11.2021 v 8 hodin 52 minut.

Pokud soudce oddlužení povolí, dlužník dostane přiděleného insolvenčního správce, kterému bude každý měsíc posílat stanovenou částku.


Celkový souhrn všech peněz, které je ochotna banka nebo nebankovní společnost poskytnout žadateli (později dlužníkovi), je úvěrovým rámcem.

Někteří věřitelé si například účtují pokuty za předčasné splacení.

Celkově se však navýšení pohybovalo pod úrovní inflace, a tak by se dalo říct, že reálně elektřina zásahem ERÚ zlevnila.

Pro ně je ideálním řešením podnikatelský kontokorent či kreditní limit, který jim umožní operativně čerpat finanční prostředky a následně je zase splatit.

Dobrý den, chci se ještě zeptat, manželovi mají přijít peníze na mobil jako kompenzační pomůcku.

Slouží členským společnostem k výměně informací o svých klientech.

Web například pracuje s polohou návštěvníka, a automaticky mu tak najde nejbližší pobočku a ukáže, jak dlouho má ještě otevřeno.

A to nejenom s ohledem na to, zda to mají být bankovní nebo nebankovní půjčky, ale i s ohledem na výběr jednotlivých částek.

Dobrý den, ve většině případů příspěvek do fondu oprav bývá uznatelným nákladem. Určitě neplatí argument "platil bych to i bez nájmu" (na toto nemusíte brát ohled). 


Výše půjčky 10 000 - 60 000 Kč

Na 60 měsíců. Splátka: 5 307,68 KčVyžaduje po mně Moneta zřízení účtu?

Jakmile bude Internet Banka přístupná i klientům z řad právnických osob, budeme Vás o tom informovat.


Do každého z nich se pohodlně vejdou až čtyři osoby, které si budou užívat autentickou atmosféru, stejně jako zpěv vodních ptáků a panenskou přírodu.

Výše půjčky může činit od 10 000 Kč do 60 000 Kč a můžete ji využít na cokoliv jen chcete.

Pokud upřednostňujete písemnou komunikaci, můžete napsat e-mail na adresu dotazy@fastcash.cz.

Ze studie je patrné, že od roku 2000 zažil trh s byty v České republice celkem 3 výrazné momenty, kdy došlo k citelnému zdražení. Stejně tak je ale patrné, že poté nastala korekce a následně byty opět zlevnily.


Navíc jim umožní bydlení podle svých představ bez nutnosti se podřizovat režimu kolejí.

 • Patří mezi ně i půjčky na mateřské dovolené, v ČR půjčky Micro do 10 000 Kč, Plus do 25 000 Kč a Ferratum Credit do 80 000 Kč.
 • Zadejte tam svoje individuální údaje - nejenom o automobilu, ale také o svojí řidičské historii, abyste měli lepší přehled.
 • Potvrzuji, že beru na vědomí, že Společnost je oprávněna, respektive povinna archivovat mé osobní údaje za účelem ochrany práv správce osobních údajů a pro plnění svých zákonných povinností (zejména povinností dle zákona č.
 • Nebankovní půjčku přes Ammado můžete získat snadněji a rychleji.
 • Sázka na čísla sousední od nuly zahrnuje celkem 17 čísel od 25 do 22, lze sázet také na bezprostřední okolí nuly, pak je sázka určena na 7 čísel od 15 do 12.

S Twistem platíš podle toho, jak zrovna potřebuješ. Potřebuješ splatnost výdajů do školy odložit ještě déle? Můžeš! Zaplať jen 10 % a zbytek během školního roku. Za fér poplatek. Podrobnosti najdeš tady.

Adresa: Bělehradská 128222, Praha 2Nejdříve si zvolíte výši půjčky (od 5 000 Kč do 60 000 Kč) a dobu splácení (3,6 9 nebo 12 měsíců).Výše půjčky 10 000 - 60 000 Kč

Spíše je potřeba si ohlídat, jestli cena daného výrobku není přehnaně vysoká oproti konkurenci, případně jaké má daný obchod reference zákazníků, reklamační proces apod.

Například ERV Evropská pojišťovna má na svém webu uvedeno, že cestovní pojištění platí i pro chronicky nemocné, ale musí splnit podmínku, že alespoň 6 měsíců před plánovaným odjezdem je jejich zdravotní stav stabilizovaný.

Kdo by neznal ikonickou žlutou ponorku? S automatem Submarine se potopíte do hloubek oceánu, v němž na vás čeká spousta zábavy a boj o skvělé výhry.

Bezpečná a bezchybná platba – Každá banka před odesláním platby do zahraničí kontroluje, zda jste zadali IBAN ve správném formátu.

CreditOn.cz – rychlá půjčka s možností prodloužení až o 30 dní, nejdříve ale musíte za posunutí termínu splatnosti uhradit poplatek

Na co budou peníze následně použity, nehraje roli, jelikož jde o úvěr neúčelový.

Jak? Právě tím, že na jedno místo soustředíme mnoho úvěrů od bank i nebankovních společností, a to i s podrobnými podmínkami a reprezentativními příklady tak, abyste si vy mohli pohodlně vybrat.

Od druhé půjčky máte slevu ve výši 5 %, od třetí půjčky 10 %, od páté půjčky 15 % a konečně od sedmého úvěru už získáváte status VIP klienta, který má vždy slevu celých 20 %.Výše půjčky 12 000 Kč na 3 měsíce: měsíční splátka 4 000 Kč, poslední splátka 4 000 Kč, úrok 0 Kč, poplatek za zpracování 0 Kč, poplatek za administrativní činnost 0 Kč, celková dlužná částka 12 000 Kč, úroková sazba 0,00 % p.

bude úrok za tyto 3 měsíce opravdu 2% nebo bude krácen, jelikož se jedna o p.a.

Společnost se snaží, aby byly její půjčky vždy transparentní a podmínky všem jasné, neboť je také zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která sdružuje prověřené poskytovatele půjček.

Nový klient by měl počítat s tím, že proces bude o něco delší, banka při něm musí splnit určité zákonné požadavky.


Dnes svou šíří produktů uspokojí jak privátní, tak firemní zákazníky.

Podmínky hypotéky jsou každým rokem přísnější a zejména lidé s nižšími příjmy mají minimální šanci na hypotéku dosáhnout.

Zatímco u první půjčky lze dostat maximálně 4 500 Kč, u druhé už je to 6 000 Kč, u třetí 8 000 Kč a od čtvrté půjčky je maximum 10 000 Kč.

Je proto potřeba se připravit na to, že i během odkladu je nutné tyto poplatky standardně hradit.

Proto je pro čtenáře srozumitelnější pravděpodobnost uvádět ve formátu “jedna z …“.

Prostě dokud tato akce platí, můžete si od nás v rámci kontokorentu jen tak půjčit až 3 000 korun a nezaplatíte za to ani korunu.

Jakmile je řízení zahájeno, vyzve arbitr finanční instituci, se kterou vedete spor, aby se k návrhu vyjádřila a předložila podklady.

A tak porovnáte jak cenu, tak i jednotlivé varianty pojistek, včetně jejich plnění.

Řešit potíže se splácením půjček další novou půjčkou, není zrovna šťastné rozhodnutí. Lehce se tak můžete dostat do dluhové spirály, kdy nejste schopni své závazky splácet a zadlužujete se více a více.Jakmile je půjčka na delší období, termínů splátek máme několik, vždy ke konkrétnímu datu v měsíci.

Tím alespoň umožní zákazníkovi nakoupit vše od jednoho poskytovatele.Důvodem je zasílání dokumentace a podkladů poštou, stejně jako nutnost ověření podpisů.

Musíte doložit požadované osobní doklady a dokumenty k vaší nemovitosti, poskytovatel půjčky také musí posoudit vaši bonitu, neboli schopnost úvěr řádně splácet.

Platbu provedete na účet společnosti Orange finance (aktuálně má účty hned u tří bank – u České spořitelny, ČSOB a Fio banky) nejpozději ke dni splatnosti.

Kdekoliv na takové osobní časové ose se může nacházet důvod, proč se v bance rozhodnou zamítnout jakoukoliv žádost o půjčku.

V případě manželského páru či registrovaného partnerství platí, že do 36 let věku smí být i jen jeden z páru (jeden z páru může být i starší).

Patří mezi ně i půjčky na mateřské dovolené, v ČR půjčky Micro do 10 000 Kč, Plus do 25 000 Kč a Ferratum Credit do 80 000 Kč.

Pokud jste si vybrali prodej vozu přes autobazar, pak nemůžete počítat s tím, že za vozidlo dostanete vysokou sumu.

Jedná se o ryze českou společnost, která se specializuje na poskytování krátkodobých úvěrů fyzickým osobám.

Jelikož vám tipování jde, máme pro vás tipovací otázku i tentokrát. V období trvání soutěže (6. 9. 2017 – 17. 9. 2017) můžete tipovat, kolik půjček jsme poskytli v České republice za letošní červen.

Výše půjčky 30 000 Kč na 11 měsíců: měsíční splátka 3 000 Kč, poslední splátka 3 000 Kč, úrok 3 000 Kč, celková dlužná částka 33 000 Kč, úroková sazba 19,48 % p.
Jen tak budou moci rychle reagovat a informovat společnost, pokud z jejich účtu byly provedeny transakce, které neprovedli oni.Zpětně nelze už free spiny vybírat, takže pokud se některý den nepřihlásíte a svůj dárek si nevyzvednete, váš bonus pro tento den propadne.

 • Během tříměsíčního období má dlužník šanci zbavit se vysokých exekučních poplatků, sankcí a úroků, které mu navýšily původní dluh a komplikují tak jeho splácení.
 • Na webu www.pujckyhned.cz si dali práci s tím, aby pro Vás vybrali jen ty skutečně důvěryhodné a prověřené.
 • Výše půjčky 5 000 – 60 000 Kč
 • Rostoucí objem nových hypoték při snižujícím se počtu nových smluv proto až tak dobrou zprávou není.
 • – Pokud jste stávajícím klientem MONETA Money Bank, přihlašovací údaje se pro Vás nemění.Prvním krokem je sjednání povinného ručení pro veterány, jehož cena je oproti běžnému POV výrazně nižší s ohledem na obvykle používání veteránů.

To však již brzy změní novela, která byla před několika měsíci schválena a nabude účinnosti 1.Jelikož každý měsíc má jiný počet pracovních dnů, cena za stravnou službu (obědy) bude každý měsíc rozdílná a proto je přímé inkaso jedinou možnou službou (kromě plateb v hotovosti), která je v tomto případě realizovatelná.

Při výběru fotovoltaické elektrárny se můžete rozhodovat mezi řešením:

Odpověd proto můžeme upřesnit následovně: v rodině, která má 4 děti, bude s největší pravděpodobností 1 dítě určitého pohlaví a ostatní 3 děti pohlaví opačného.

Hazardní zákon navíc nařizuje, že žádná technická hra v ČR (hrací automat) nesmí mít RTP menší než 75%.

Půjčka se zástavou nemovitosti tedy není vždy klasickou hypotékou, ale dá se využít i jako zajímavá alternativa například k běžnému spotřebitelskému úvěru.

Jestliže budete hrát pořád stejným způsobem, ostatní hráči vás přečtou, jako byste jim karty přímo ukazoval.

V obou případech se dostáváme na stropovou částku okolo milionu korun, ovšem s některými poskytovateli lze dohodnout až 2,5 milionu korun – a to bez prioritní zástavy nemovitosti. .

I tady můžeme říci, že se konsolidace rozhodně může vyplatit.

Dokážeme váš produkt dostat mezi dobře cílené návštěvníky a oslovit je reklamou, která je zaujme a vám pomůže prodat.

Jeho kvalit však překlenovací úvěr rozhodně nedosahuje a tak je na místě počítat s tím, že jeho úroková sazba bude vyšší.


Toto je častý příznak pokusu o hacknutí účtu, kdy se útočník pokouší překonat všechna zabezpečení (opakovaně zadává heslo, snaží se generovat ověřovací kód atd.).

Pokud jsou žádány půjčky pro důchodce, logicky tato skupina lidí nemůže doložit výplatní pásky nebo jiná potvrzení o mzdě, ale je odkázána právě a pouze na peníze, které získá od státu.

Na číslo jsem volala, ale je to anglicky (příliš nerozumím).

K posouzení žádosti je pak ještě nutné nahrát kopie dvou dokladů totožnosti (jeden z nich musí být občanský průkaz) a kopii výpisu z účtu za poslední tři měsíce.


Mám nové zaměstnání a tak jsem v zkušebny tříměsíční lhůtě. Chci se zeptat, zda mohu získat půjčku navzdory této skutečnosti.

Zaštiťují se Energetickým regulačním úřadem (ERÚ), Českou obchodní inspekcí (ČOI) nebo jinou veřejnou institucí, se kterou však nemají nic společného.

Jak k tak parádní výhře přišel? Na šesti válcích magického hracího automatu se sešlo 14 rytířů a šest bojovníků s mečem.

Některé loterie Sazka nabízejí kromě hlavní hry také hry doplňkové. Za pár korun navíc tak můžete vyhrát zajímavé částky. Výhry jsou připisovány pro shodu posledních dvou, tří, čtyř až x čísel na sázence. 


jaký úrok máte sjednaný u hypotéky a jak jste schopen zhodnocovat peníze, kterými byste chtěl provést mimořádnou splátku úvěru? 

Tak jako u ostatních tabulek, zeleně jsou podbarveny vyhrávající případy, červeně prohrávající.

Rozsah půjčky: 5 000 – 60 000 Kč

To je cena v případě, že máte klasickou sazbu elektřiny pouze s vysokým tarifem.


Smrt může přijít stejně tak náhle a není vůbec jasné, jak se zachová dědic.

 • Při výši úvěru 5 000 Kč, výši splátky 2 500 Kč, počtu splátek 2 (poslední splátka je ve výši 0 Kč) a lhůtě splatnosti 2 měsíce je úrok 0 % p.
 • A ty říkají, že žadatele je třeba prověřit, zjistit jeho bonitu a to, zda bude nebo nebude schopen půjčené peníze vrátit.
 • Půjčka Air Bank je dostupná žadatelům, kteří splňují tyto podmínky
 • 0 % Mám zájem Informace Informace o Via SMS půjčce Vlastnosti půjčky Typ půjčky: nebankovní Výše půjčky: 1 000 - 60 000 Kč Půjčka pro nové klienty: max.
 • Jste-li právnickou osobou, během ochranné doby budete platit pouze smluvní úroky a případně náklady na pojištění financovaného vozidla, bylo-li v rámci úvěrové smlouvy sjednáno.Pokud jste schopní si vzpomenout, kde jste „nasekali“ dluhy, stačí prohledat vaše papírové dokumenty (dopisy od společností) nebo emaily, kde by se mohly skrývat informace o tom, zda již máte doplaceno, případně kolik vlastně ještě dlužíte.

Je možné získat půjčku bez papírů i zdarma?

To je opravdu slušný výdělek, ale nikoliv největší, který lze docílit (legálně) v hazardním průmyslu, ale to zatím ponechme stranou.

Mimo pláží ale mohou návštěvníci poznávat i zajímavé památky.


V této variantě se prodávají hlavně kondenzační kotle (klasické jsou pro tento typ příliš těžké).


České automaty Tech4Bet se nově rozhodla zařadit do nabídky svých her dvě partnerská casina Tipsport a Chance Vegas.

Rychlost ale u Creditportalu zkrátka něco stojí, zda-li se vám vyplatí záleží na vás.

Dobrý den, měl jsem nebankovní půjčku, kterou jsem již splatil v exekuci. Někde jsem četl, že neplatnost úvěrové smlouvy nelze domáhat, když ve věci rozhodl okresní soud, je to pravda? To se nelze nijak bránit?

Nevadí, účet si založíte na pár kliků v mobilní aplikaci a hned poté si v internetovém bankovnictví o hypotéku zažádáte.

Jeśli bardzo to uprościmy, możemy liczyć na to, że gdy jedna klasa aktywów "zigs", druga "zags". A takie zygzakowanie pomiędzy różnymi klasami aktywów zmniejsza ogólną zmienność portfela.

Pouze tento typ karty je možné použít u mechanických terminálů, které jsou hojně využívány v zemích, kde nemají možnost používat klasické elektronické platební terminály.

Výše půjčky 40 000 Kč na 11 měsíců: měsíční splátka 4 000 Kč, poslední splátka 4 000 Kč, úrok 4 000 Kč, celková dlužná částka 44 000 Kč, úroková sazba 19,48 % p.

V tomto směru jsou podmínky Expobank poměrně přísné, kromě dvou dokladů totožnosti jsou požadovány také doklady o příjmech, s tím, že úvěr je poskytnut pouze zaměstnancům, kteří jsou v současném zaměstnání min.

Za běžné fotovoltaické panely byste zaplatili přibližně polovinu.


Jednomu z hráčů se v online casinu Fortuna podařila skvělá trefa. Chybělo jen málo a odnesl by si maximální možnou výhru, kterou je na výherních automatech vůbec možné jedním spinem získat.

I přesto už dokázalo spoustě hráčům vyplatit velice zajímavé výhry, z nichž některé dosahují stotisícových hodnot.Strop věku odchodu do důchodu je zatím stanoven na 67 let pro lidi, co jsou nyní ve věku 25 let. .

Poté jděte na váš e-mail, který jste zadali do registrace. Čeká tam na vás potvrzovací e-mail s odkazem. Klikněte na něj a během okamžiku budete přesunuti na přihlašovací pole vašeho dočasného herního konta.

Není to nic složitého.Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě.

Výše půjčky 1 000 - 60 000 Kč

Pokud vaše smlouva zahrnuje například i pojištění úrazu či závažných onemocnění, tyto částky pojistného do odpočtu zahrnout nemůžete.Důvodem pro zavedení IBANu byla podpora automatizovaného zpracování přeshraničních příkazů, zrychlení, zjednodušení a zlevnění přeshraničního platebního styku a také snížení počtu chyb z důvodu nesprávně zadaného čísla účtu.

Úroky spořicích bankovních produktů nejsou extra vysoké.

A pokud jde o samotné splácení, to probíhá v měsíčních intervalech převodem na účet poskytovatele.Obecně platí, že pokud si někdo potřebuje půjčit, měly by jeho kroky nejdříve vést do banky. Bankovní půjčky jsou levnější a bezpečnější, než je tomu u půjček nebankovních. Ale i ty mají své výhody.


Pokud prodej nemovitosti probíhá mimo datum fixace, bývá v zájmu banky, aby snížila nebo zrušila sankční poplatek a úvěr si tak udržela.

Rozsah půjčky: 5 000 – 60 000 KčZa dokončení registrace navíc obdržíte 300 Kč bonus zdarma bez vkladu a nárok na MEGABONUS, který se může vyšplhat až na 50 000 Kč.

„Nepůjčit – krátká nepříjemnost, půjčit – dlouhá nenávist.”, „Kamarády buďme, ale dluhy si plaťme.”, „Pokud si chcete zničit dlouho budované rodinné vztahy, není nic lepšího, než si mezi sebou půjčit peníze”.

 • Ten musí být platný ještě nějakou dobu po vašem plánovaném návratu.
 • Neseriózní poskytovatelé často profitují z neschopnosti klienta včas splácet.
 • Mezi desítkami lucemburských hradů jde jednoznačně o pýchu této země.
 • Od Tipsportu se toto casino liší v podstatě jen barevným zpracováním, jinak vás v něm čeká stejný bonus k prvnímu vkladu a zároveň i přes 2 desítky automatů od Kajotu, na které bude možné občas získávat free spiny.
 • S digitálními hodinami přišly různé hybridy bleskovek, například 4m + 2s nebo 3m + 1s atd.

No nevím, možná jsem hloupá na IT, ale zase jsem napsala 22 funkčních učebnic angličtiny, 1 z toho s doložkou MŠMT pro gymnázia, které pomohly spoustě lidí k lepším studijním výsledkům.

Za vydání občanky z důvodu ztráty a odcizení zaplatíte správní poplatek ve výši 100 Kč a hradíte jej v pokladně úřadu obce s rozšířenou působností.Pokud se jedná o výpadek na straně casina s největší pravděpodobností půjde o plánovanou odstávku.Doporučujeme   Click Credit 4999 Výše půjčky 1 000 Kč - 4 999 Kč Úrok od 3,3 % Splatnost 30 dní   Zaimo půjčka 108000 Výše půjčky 15 000 Kč - 108 000 Kč Úrok od 2 % Splatnost 1 – 64 měsíců Doporučujeme.

u půjčky 1 000 Kč je poplatek za prodloužení 180 Kč, u půjčky ve výši 10 000 Kč se jedná o 1 800 Kč).

V červnu 2013 byl jedním z trojice zakladatelů Twista a aktuálně má na starosti zákaznické a produktové Portfolio.

Pojistné plnění se vyplácí při defektu po najetí na ostrý předmět, události související se špatným stavem vozovky nebo při roztržení běhounu nebo bočnice o cizí předmět.